Şişli Fayans Ustası, Seramik Döşeme

Şişli Fayans Ustası, Seramik Döşeme

Şişli Fayans Ustası, Seramik Döşeme
Şişli Fayans Ustası, Seramik Döşeme

Şişli Fayans Ustası, Seramik Döşeme, İstanbul Şişli Seramik Ustası, Şişli Banyo Tadilat ve Dekorasyon, Şişli Fayans Döşeme Ustası, Tezgah arası Fayans Döşeme, Tadilat Dekorasyon Firması olarak, Şişli ve çevre ilçelerde sizlere hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi ve destek için 0532 717 53 03 – 0532 230 81 61 telefon numaralarımızdan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Fayans, Seramik, Mozaik, Karo dışında vermiş olduğumuz hizmetlerimizi Ana Sayfa’mızdan inceleyebilirsiniz.

ŞİŞLİ Fayans Döşeme Ustaları olarak, yaşam alanlarınızı uzman kadromuz ile birlikte yenilikçi ve yaratıcı fikirlerimizi sizlere sunarak hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli işçilik ve Uygun fiyatın adresi olarak sizlere hizmetimizi sunuyoruz. ŞİŞLİ’de yapmış olduğumuz Banyo yenileme ve Banyo Dekorasyon adlı sayfamıza göz atarak banyo modellerine göz atabilir, Mutfak Dekorasyonu ile ilgili çalışmalarımıza ise Mutfak Duvar Modelleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz…

ŞİŞLİ Seramik Döşeme işinde yıllarını bu işe adamış, çekirdekten yetişme çalışan ustalarımız, ŞİŞLİ FAYANS USTASI olarak yenilikçi ve yaratıcı fikirlerimiz ile yaşam alanlarınıza renk katıyoruz. Gerek Seramik, Mermer, Granit, 30 x 30, 33 x 33, 45 x 45, 60 x 60, 100 x 100 zemin döşemesi, duvar döşeme 10 x 20, 20 x 20, 25 x 50, 25 x 60, 30 x 60, 100 x 100 ölçülerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

ŞİŞLİ FAYANS USTASI ŞİŞLİ FAYANS USTASI

ŞİŞLİ Banyo Dekorasyon, Banyo tadilatı yada yenilenmesi ile alakalı olarak sizlere bu yazımızda, banyo tadilatı yapımında ve dekorasyon uygulamalarımızda, neler yapılabilir ve nasıl yapılması gerekmektedir. Banyo için izolasyon yapılmalı mı? Yapılmazsa sorun yaşanır mı? Yaşanırsa ne gibi bir sorun yaşanır ŞİŞLİ FAYANS USTASI yazımızda bu konuları ele alacağız…

ŞİŞLİ Banyo tadilatında, müşterilerimizin kafasında oluşan bir model yada görsel örneği varsa onları uyguluyoruz. Aksi taktirde devreye biz giriyoruz. İlgi İnşaat & Dekorasyon firması olarak, yapmış olduğumuz Banyo Dekorasyon uygulamalarımızı sizlere sunuyoruz. ŞİŞLİ ve çevre ilçelerde, Banyonuzun kullanım alanına göre tasarım yapıp ona göre uygulamamızı gerçekleştirmekteyiz.

ŞİŞLİ Mutfak Fayans Ustası hizmetimizden yararlanmak için, yapmış olduğumuz Mutfak Fayans Modellerimize göz atabilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için ŞİŞLİ ve çevre ilçelerde, hizmetimizi Profesyonel bir şekilde sizlere sunmaktayız.

ŞİŞLİ FAYANS USTASI
ŞİŞLİ FAYANS USTASI

Fayans Araları Nasıl Temizlenir?

Fayans Araları Nasıl Temizlenir? Fayans Derzleri? Derz Nasıl Verilir? Derz Arası Nasıl Çıkar? Herkesin merak ettiği ve çok fazla şikayette bulunduğu bir sorundur Derz Aralarının temiz olmaması. Bu yazımızda ise sizler için ele almış olduğumuz Fayans Araları Nasıl Temizlenir? yazının üstüne tıklayarak yazımızdan inceleyebilirsiniz. Sizlerde ŞİŞLİ ve çevre ilçelerde FAYANS arası temizleme işleminiz için bizi arayabilirsiniz.

ŞİŞLİ FAYANS USTASI olarak Banyo Tadilatında dikkat edilmesi gereken hususlar; Banyo tadilatında Su Tesisatı, Su Yalıtım ve İzolasyon gibi ıslak zeminlerde dikkat edilmesi gerekenlerden biride budur. Banyo Tadilatı öncesi tesisat borularının sağlam olup olmadığı kontrol edildikten sonra FAYANS yapılması gerekmektedir.

ŞİŞLİ Banyo İzolasyonu yapımı? İzolasyon nedir? İzolasyon ne işe yarar? Bu paragraf yazımızda sizler için ele almış olduğumuz Su yalıtım ve İzolasyonu ele alacağız. İzolasyon ıslak zeminler kullanılan bir malzemedir. Kullanılmasındaki maksat ise ıslak zemin alanları olan Banyo, Mutfak, Tuvalet, Hamam, Balkon, Teras gibi su alan kısımlara, FAYANS döşeme öncesi zemine, yere yapılan bir su yalıtımı malzemesidir.

İzolasyon yapımı sonrası, Fayans yada Seramik uygulaması yapılabilmektedir. ŞİŞLİ İzolasyon yapımı sonrası fayanslarda herhangi bir deforme yada kırılma söz konusu olması ihtimaline karşılık, alt kata su alma ihtimali yoktur..

ŞİŞLİ SERAMİK USTASI
ŞİŞLİ SERAMİK USTASI

ŞİŞLİ FAYANS USTALARI olarak Eski yapılarda hepimizin sıkça karşılaştığı sorunlardan biridir üst kattaki komşunuzdan su sızma şikayeti. Tam olarak izolasyon bu gibi şikayetlerin olmaması adına Fayans döşeme öncesi Banyo, Tuvalet, Balkon, Teras gibi alanlara izolasyon uygulaması yapılarak ilerleyen zamanlarda kafanızın ağrımaması için yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Sizlerde ŞİŞLİ ve çevre ilçelerde İzolasyon ve Su Yalıtımı hizmetimizden yararlanmak için İletişim bilgilerimizden bizi arayabilir, Tadilat İstek Formu‘muzu doldurarak talebinizi oluşturabilirsiniz.

İlgi İnşaat 2000 Yılından beri sizlere Tadilat Dekorasyon hizmeti sunmaktadır. Boya Badana, Alçı Sıva, Duvar Kağıdı, Çatı Yapımı ve Tamiri, Alçıpan Bölme, Asma Tavan, Niş, Tadilat ve Dekorasyona dair ŞİŞLİ ve çevresi Anahtar Teslim Tadilat hizmeti sunmaktayız..

Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

İlgi İnşaat & Dekorasyon

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Tıkla Ara