Duvar Çıtası

Duvar Çıtası

Günümüzde popüler olan Duvar Çıtası uygulaması her alanda kullanılmakta olup, yaşam alanlarına bir çok modelleri ile, hoş bir görüntü vermektedir. Duvar Çıtası modellerimizi uygulama yaparken gerek stropiyer, kartonpiyer yada poliüretan kartonpiyer olarak uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Duvar Çıtası uygulamalarının bir çok model ve örneği vardır. Sizler için hazırlamış olduğumuz Duvar Çıtası  uygulamalarımıza göz atabilir, istemiş olduğunuz model üzerinden çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası geneli hizmetimiz bulunmakta olup. Şehir dışı hizmetimizde bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve destek için 0532 717 53 03 – 0532 230 81 61 numaralı telefonlardan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Duvar Çıtası uygulaması tecrübe gerektiren bir uygulamadır. Gerek çizimi olsun, aralarındaki mesafeler, çıtanın kalınlığı gibi bir çok püf nokta bulunmaktadır. Dolayısıyla bu gibi durumlarda sizlere danışmanlık hizmeti vererek, hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Duvar uygulaması esnasında dilerseniz çerçeve içine duvar kağıdı uygulaması yada ayna uygulaması yapılarak farklılık yaratılabilir. Sizler için paylaşmış olduğumuz çalışmalardaki resimlere göz atabilirsiniz..

Duvar Çıtası Uygulama Alanları

  • Tv ünitesi arkası
  • Koridor ve antre alanları
  • Tavan köşelerine ve orta kısımlara
  • Aynalık çevresi
  • Yemek masa arkası
  • Yatak başlığı arkası
  • Ofis masa arkası
  • Bütün duvarlara uygulanabilmektedir

Duvar çıtası için maddeler halinde vermiş olduğumuz alanlar örnek olarak belirtilmiş olup, bir çok alana uygulanabilmektedir. Duvar Çıtası Modelleri adlı yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz görsellere göz atmanızı diler, numara kodu ile birlikte bizlerden Duvar Çıtası fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Firmamız sadece Duvar Çıtası dışında, sizlere Tadilat Dekorasyona dahil tüm hizmeti sunmaktadır. Bunlar; boya badana, duvar kağıdı, alçıpan niş, asma tavan, banyo dekorasyon, çatı sistemleri gibi bir çok hizmeti sizlere sunmaktadır.

« 1 arasında 2 »

Çalışmalarımız

Duvar Çıtası (1)
Duvar Çıtası (1)
Duvar Çıtası (2)
Duvar Çıtası (2)
Duvar Çıtası (3)
Duvar Çıtası (3)
Duvar Çıtası (4)
Duvar Çıtası (4)
Duvar Çıtası (5)
Duvar Çıtası (5)
Duvar Çıtası (6)
Duvar Çıtası (6)
Duvar Çıtası (7)
Duvar Çıtası (7)
Duvar Çıtası (8)
Duvar Çıtası (8)
Duvar Çıtası (9)
Duvar Çıtası (9)
Duvar Çıtası (10)
Duvar Çıtası (10)
Duvar Çıtası (11)
Duvar Çıtası (11)
Duvar Çıtası (12)
Duvar Çıtası (12)

İlgi İnşaat & Dekorasyon, boya badana, alçı sıva, duvar kağıdı, asma tavan, alçıpan bölme duvar, doğal taş, duvar süslemeleri olmak üzere, yenilikçi ve yaratıcı fikirlere sahip kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır.

Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

Hayalinizin Mimarı