Küplüce Boyacı Ustası Badana Firması

Küplüce boyacı ustası badana firması ve/veya Küplüce daire boyama, Küplüce okul badanası, Küplüce apartman boyacısı, Küplüce boyacı, Küplüce boya badana ustası, en uygun Küplüce boyacı ustaları, Küplüce dış cephe boyası, Küplüce ve çevresi boya yapan ustalar olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi ve randevu için 0532 717 53 03 – 0532 230 81 61 telefon numaralarından bizlere Beşiktaş geneli 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Facebook, Instagram, Youtube.

Küplüce Boyacı Ustası

Boya Ustası
Boya Ustası

Küplüce boya badana ustası bünyesinde çalışan ustalarımız işin de ehil kişilerdir. Boya badana çalışmalarımız da işleyiş, yaşam alanına bağlı olarak müşteri ile müşterek hareket ederek çalışma yapmaktayız. Talep edilen tarihte iş başlangıcı yapılıp, teslim edileceği tarihte müşteriye teslim edilmektedir.

Küplüce boyacı ustaları tarafından gerçekleşen çalışmalarımız esnasında, boş daire olarak örnek verecek olursak sizlere, sabah saat 07:00 08:00 arası boyanacak daire de bulunulmaktadır. İstanbul Küplüce boyacı ustalarımız duvar veya tavan boyasına başlamadan evvel, duvardaki prizlerin sökümü yada bantlanması, avizelerin, mutfak dolabı, mobilyaların naylon ile örtülmesi, parke süpürgeliklerin bantlanması ve akabinde zeminin güzel bir şekilde naylon ile örtülmesi, boya gelmeyecek şekilde kapatılmaktadır.

Boyacı Ustası
Boyacı Ustası

Küplüce Boyacı Ustası Badana Firması

Küplüce daire boyama işlemi hazırlıklar yapıldıktan sonra varsa duvarda çatlama, kabarma veya su alma problemleri, kabaran alanların kazıma işlemi yapılması ve hemen ardından, duvar saten alçı ise, saten alçı ile sıva çekilmesi gerekmektedir. Sıva çekilen alan küçük ise aynı gün içinde boya badana hizmetini sizlere teslim ediyoruz. Fakat kabarma yapan alan büyük ise sıvanın kuruması için zamana ihtiyacı olup, aynı gün içinde boyanın bitmesi biraz zordur. Ne kadar bir zamana ihtiyacı olduğunu merak ediyor iseniz havanın/ortamın sıcaklığına bağlı diyebiliriz.

Boya Öncesi Alçı Sıva Tamiri
Boya Öncesi Alçı Sıva Tamiri

Küplüce badana firması bünyesinde çalışan ustalarımız duvardaki ve/veya tavanda oluşan kabarmaların sıva işlemi bittikten sonra, havanın durumuna bağlı olarak yaz ayları, aynı gün içinde kuruma ihtimali yüksek olmakla birlikte, kış ayları ise 2 gün sürebilmektedir kuruması. Tabi buradaki etken tamiratın ve kabarıklığın derinliği genişliğine bağlı olarak ilerlemektedir. Beşiktaş Küplüce boyacı ustası işin acil/ivedi olarak talep edilmesi durumunda elinden geleni müşterilerimize sunmaktadır.

Küplüce boya ve sıva ustamız tarafından gerçekleşen alçı işlemi kuruduktan sonra 180 numaralı saten alçı zımparası ile duvar zımparalanarak tesviye yapılır. Küplüce boyacı ustası duvara zımpara sonrası astar uygulaması yaparak, tamir olan alanın iz yerlerinin belli olmamasını önler.

Boya Badana Nasıl Yapılır

Boya Badana Ustası
Boya Badana Ustası

Küplüce boya ustaları iş başında, duvarda tamirat kalmadığına göre ustalarımız hemen boya başına geçmektedir. Genel olarak 2+1 daire boyama işleminde daire boş ise 2 usta ve 1 yardımcı gelmektedir. İşinde uzman ustamız iş paylaşımı yaparak biri kartonpiyer boyası diğer ustamız ise tavan boyasına geçmektedir. Yardımcımız ise alt kestirmeleri yapmaktadır. Bütün işlemler bittikten sonra ise duvar boyasına başlanmaktadır. Küplüce boya badana ustası duvar kestirmesini fırça ile yaparken diğer boya ustası ise kestirmenin ardından duvara 25 cm rulo saplı boya ile 2 veya 3 kat boya yapmaktadır.

Küplüce boya badana uygulamasını görmeniz adına sizlere video olarak hazırlamış bulunmaktadır. Boya dışında yapmış olduğumuz çalışmalarımızı izlemek için youtube kanalımızı abone olarak bizleri takip edebilir, çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. Video da görmüş olduğunuz boya esnasında ne kadar titiz bir işçilikle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin, Küplüce boyacı ustası badana firması 7/24 uzman kadrosu ile aktiftir.

Boyacı ustası Küplüce duvardaki boyanın rengine ve duvara uygulanacak renge göre kaç katta kapatabileceğini büyük ölçüde tahmin edebilmektedir. Mevcut duvardaki renk açık bir renk ise 2 kat genelle kapatmaktadır. Boyayı biraz daha katı yada sulu yaparak ayar yapabilmektedir genelde boyacı ustası.

Boya Badana Ustası
Boya Badana Ustası

Küplüce duvar boyası renkleri yazımıza tıklarayak, Beşiktaş Küplüce boyacı badana firması tarafından yapılan çalışmalarımıza göz atarak, dekor etmiş olduğumuz duvarlara inceleyebilir, beğenmiş olduğunuz bir uygulama var ise, aynı uygulamayı gerçekleştirebiliriz. Eğer ki hoşunuza giden bir çalışma ilginizi çekmediği taktirde, farklı düşünce ve fikirlerle sizlere desteğimizi vermekteyiz. Bunlar; aynı oda da 2 farklı renk kullanarak, tek duvara farklı bir uygulaması sonucu ortaya hoş bir atmosfer katacaktır. Bu hususta en önemli etken ise renk tercihini doğru yapmaktan gelmektedir.

Günümüzde Kullanılan Boyalar ve Boya Özellikleri

Boya Badana Firması
Boya Badana Firması

Küplüce boya firması, boya badana ismi geçtiğinde, evde, iş ortamında merak edilen bir konudur boya kalitesi ve özelliği nedir diye. Günümüz itibari ile kullanılan boya türü su bazlı silikonlu silinebilir boya türüdür. Boyalarda ipek mat ve mat olmak üzere ikiye ayrılır, bunların özellikleri ise duvara uygulandıktan sonra belirgin olmaktadır.

Küplüce profesyonel boya ustaları olarak herkes farklı bir görünüm ve farklı tarz sevmesi sebebiyle, üretici boya firmaları, bunu göz önünde bulundurarak, üretim esnasında iki türlü üretim yapmaktadır. Tüketici taleplerini karşılıksız bırakmayan üretici boya firmaları, buna ilave olarak farklı boya türlerinin de üretimini yapmaktadır. Sedef boya, italya’n boya gibi.

Duvar Boyası Renkleri 2018
Duvar Boyası Renkleri 2018

Küplüce plastik boya ustası, aramalarında ağırlıklı olarak kiracılar bu aramayı yapmaktadır. Sebebi ise biraz daha uygun olmasıdır. Fakat çok ciddi bir fiyat farklı yoktur, özelliğiyle alakalı bahsedecek olursak temizlenebilir olarak geçmektedir. Fakat silikonlu boya gibi silinebilir özelliğe sahip değildir. Silikonlu boya ve plastik boya arasında ki fiyat farkı ise 30 ₺ ile 60 ₺ bir fiyat farkı vardır. Markaya göre fiyat farklılığı gösterebilmektedir.

Küplüce saten boyacı ustası, bu arama eskiden internet üzerinden çokça aranan bir terimdi. Günümüz de yine aranmaktadır. Fakat eskisi kadar çok sık aranmamaktadır. Saten boya maliyet açısından yüksek maliyet oluşturur. İşçilik bakımından da meşakkatli bir işçilik istemektedir. Mesela günümüz itibari ile kullanılan boya, silinebilir silikonlu boyadır. Bu boya ile saten arasında farklar; saten boya tiner ile, silikonlu boya ise su ile karışımı yapılır. Beşiktaş Küplüce boyacı ekibi talebiniz doğrultusunda size hizmet sunmaktadır.

Neden Biz?

Kaliteli işçilik

Alanında yetişmiş uzman usta

Her bütçeye uygun badana

Yaratıcı tasarımlar

İş ahlakından ödün vermeyen

Bir günde boya hizmeti

Anahtar teslim tadilat hizmeti

Çocuk Odası Renkleri
Çocuk Odası Renkleri

Küplüce uygun fiyata boya badana ustası, sloganımız olan boya badana hizmetini, bütçenize uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız. Kiracı olarak taşındığınız ofis, daire, villa, hastane, okul, kreş ve benzeri işletmeleriniz için, bütçenize uygun malzemeler ile sizlere olanak sağlıyoruz. Diyelim ki bir daireden farklı bir daireye taşınacaksınız, iki dairenin boya badanasını yaptırmanız durumunda sizlere % 30 bir indirim yapmaktayız.

Küplüce yağlı boya ustası, yağlı boya denildiği zaman akla gelen ilk, okul döneminde çocukların kullandığı boyalar akla gelmektedir. Fakat bilinmelidir ki kapılar, demir parmaklıklar, kepenkler, ahşaplar, demir korkuluklar ve metaller yağlı boya ile boyanmaktadır. Bilinmesi gereken bir diğer husus ise, yağlı boya uygulanacak alan paslı ise, öncesinde güzel bir şekilde yüzeyin temizlenip silinmesi gerekmektedir. Silme işlemi gerçekleştikten sonra antipas boyası ile metalin yüzeyine tek kat yada 2 kat sürülmesi gerekmektedir. Yardımcı aletler ise; ıspatula, tel fırça, zımpara yardımı ile yapılması uygundur.

Kapı Boyacı Ustası
Kapı Boyacı Ustası

Küplüce ahşap boyacı ustası dediğimiz zaman akla gelen, mobilya, kapı, mutfak dolapları, ahşap lambiri, amerikan kapılar ağırlıklı olarak boyanmaktadır. Ahşap boyama işleminde dikkat edilmesi gereken husus ise, yüzeyde çürüme yada delik varsa onların tamir onarım işlemi. Ahşap tamir işlemi çürümede, çürüyen alanın tesviyesi yapılıp, tamir dolgusu ile onarımı gerçekleştirilebilir. Kapılarda çatlama ve kırık işlemlerinde ise, kimi zaman tamir macunu ile kapı boyaması gerçekleştirmeden, aynı renk ile işlem tamamlanabiliyor. Fakat bulunmadığı takdirde boya olması şarttır bütünüyle.

Boya Badana Ustası

Küplüce tavan boyası ustası duvar boyasına başlamadan evvel, öncelik tavan ile kartonpiyer uygulamasına başlar. Tavan boyama esnasında bazen boyama sırasında kabarmalar ve dökülmeler oluşmaktadır. Bunun sebebi ise genelde boyanın eski olması, rutubet ve nem oluşması sebebi ile oluşmaktadır. Bu tür olaylarla çok sık rastlamasak da belli aralıklarla karşı karşıya geldiğimiz olmaktadır.

Küplüce duvar boyası ustası ve tasarımcı olarak, duvarınız ile alakalı düz bir boya yerine dekor amaçlı fikir üreten ve yaratıcılığını size sunan bir firma ile karşı karşıyasınız. Herkes evini yada çalışma alanına bir dekor vermek ister, lakin kafasında bir şey yapmak için çok kararsız kalır. Bu düşünceyle İlgi İnşaat Küplüce boyacı ustası badana firması sizlere bu konuda ücretsiz desteğini vermektedir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için fikirlerimizi ve tasarımlarımızı sizlere sunmaktayız.

Duvar Boyası Renkleri
Duvar Boyası Renkleri

Küplüce dekor boyası ustası denilince ilk akla gelen, yaşam alanıma nasıl bir dekor oluşturabilirim? Bunu bize bırakarak sizlere dekor desteğini sağlamaktayız. Bir işletme yeriniz varsa, tabi bu sunmuş olduğunuz hizmete de bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Saymış olduğumuz kalemlere uyum sağlayacak renkleri göz önünde bulundurup, renk seçimi yapılmaktadır. Bunlar; kolon, tavan, kiriş gibi bir çok alan sayabiliriz. Detaylı bilgi için bizi arayabilir, keşif talep edebilirsiniz. Beşiktaş Küplüce boyacı ustası badana firması gece gündüz çalışma ekibine sahiptir.

Küplüce dış cephe boyacı ustası, dış cephe boyama, bina, villa, iş yeri gibi dış kaplamaları boyama işlemleri için bizi arayabilir. Dış cephe boyası adlı yazımız da yapmış olduğumuz dış cephe boyama uygulamalarımıza göz atabilirsiniz. Beşiktaş Küplüce boyacı ustası badana firması, dış cephe boyama işleminde kampanya düzenlemiştir. Kampanyamızdan yararlanmak için bizi irtibat telefonlarından arayabilirsiniz. Müstakil villa tipi binalarınızı uzman kadromuz sayesinde bir günde sizlere teslim ederek, aynı gün içinde boya badana hizmetini sizlere sağlamaktayız.

Bina Boya Renkleri
Bina Boya Renkleri

Küplüce bina boyayan firmaları aramanıza nazaran, binanızın kaç kat olduğunu gözetmeksizin, 10 kat yada 30 kat arası boyama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Esasında uzman kadromuz, bu gibi işler de çok başarılı bir ekip olduğundan, bahsi geçmesi bile bizim açımızdan biraz gülünçtür. Fakat piyasada o kadar yeteneksiz, usta görünümlü fakat çırak bulunmaktadır ki, bu açıklamaları bizim yapmamız gerektiği doğrusu, ön plana çıkmaktadır.

Boyacı Ustasından Kampanya

Türkiye’nin geçirmiş olduğu bu zor günler de, firmamızın üzerine düşen ekonomik kırılganlığın artmaması için fiyatlarımız da bir değişiklik olmayacaktır. 1000 ₺ yapmış olduğumuz, boya badana hizmetini 800 ₺ yapıp topyekün de bizde varız diyip, ekonomiye desteğimizi açıklıyoruz, sizler huzurunda.

Küplüce ucuz fiyata boya badana yapan ustalar aramanıza istinaden, bizlere ulaşım sağlayarak kampanyamızdan 2019 yılına kadar yararlanabilirsiniz. Boya markalarımız silinebilir boya özelliğine sahip olup, bilinmiş markalardır. Bunlardan bazıların ismi; dyo, polisan, permolit, jotun, filli boya gibi duyulmuş markalardır.

Küplüce boya satışı yapan firma nalbur, yapı marketleri gibi inşaat malzemesi satan yerler dahil olmak üzere bir çok malzeme ve ürüne % 50, 60, 70, 80, 90 ve hatta % 100 olmak üzere zam gelmiştir, fakat tek bir yer zam yapmamıştır www.insaatmalzemelerim.net. Dolayısıyla bu durum sonucu zincirleme herkese yansımaktadır. Geçen sene vermiş olduğumuz fiyatları yine müşterilerimize yansıtıp, kar marjından fiyatı kısarak müşterilerimizin cebine yansıtmamaktayız.

Tıkla Ara