İkitelli İzolasyon, Su Yalıtımı Firması

İkitelli İzolasyon, Su Yalıtımı Firması

İkitelli İzolasyon, Su Yalıtımı Firması olarak sizlere yapı ile ilgili sorunlarınıza çözüm oluyoruz. Teras, dış cephe, banyo, otopark, bina, çatı, bodrum, asansör kuyusu, perde beton, temel bohçalama, İkitelli izolasyoncu olarak sizlere sürme izolasyon, membran ve poliüretan enjeksiyon hizmeti vermekteyiz.

İzolasyon Uygulamaları
İzolasyon Uygulamaları

İkitelli izolasyon ustası yada firması aramalarınızda ilk olarak ilgi inşaat olarak bizi görürsünüz. İlgi inşaat 30 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe sizlere bilgi, birikimi ve tecrübesiyle hizmet sağlamaktadır. Sorunlarınızın anahtarı olarak adlandırdığımız firmamız, sorunlarınızın neyden kaynaklı ve bağlantılı olduğunu işinde uzman kişiler tarafından tespiti yapılıp, ona göre kesin çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

İzolasyon işi tecrübe gerektiren bir iştir. İzolasyon/su yalıtımı kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. İzolasyon da envai çeşit marka ve birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır. Bunlardan doğru seçim yapmak bir o kadar önem arz etmektedir. İzolasyon Nedir?

İkitelli izolasyoncu olarak sizlere şimdi yapmış olduğumuz çalışmalardan bazı kesitler üzerinde açıklama yaparak, sizleri hem bilgilendirmek hem de yapmış olduğumuz çalışmaları sizlerle paylaşmak isteriz.

Temel Bohçalama Perde Beton İzolasyon Uygulaması
Temel Bohçalama Perde Beton İzolasyon Uygulaması

İkitelli temel izolasyon, yukarıda görmüş olduğunuz resim bir çoğumuzun sıkça gördüğü fakat tam olarak ne işlevi olduğunu pek bilmemektedir. Yukarıda görmüş olduğunuz perde beton ve temele uygulanan membran uygulamasıdır. Bina ve bütün yapılarda bu ürün yada aynı işlevi gören bir izolasyon uygulaması uygulanmaktadır. İkitelli perde izolasyon uygulamamız öncesinde yüzeyin tamiri ve astar uygulaması yapıldıktan sonra izolasyon uygulaması gerçekleşmektedir.

Teras İzolasyon Uygulaması
Teras İzolasyon Uygulaması

İkitelli teras izolasyon uygulamamız da mevcut fayansların kırılması ve betona ulaşım sağlanmıştır. Beton yüzeyine ise sürme izolasyon uygulaması yapılarak yalıtımı sağlanmıştır. Yapmış olduğumuz sürme izolasyon uygulamamız minimum 2 ile 3 kat arası gerçekleşmiştir. Teras izolasyon/su yalıtımı uygulamamız da ısı yalıtım işlevi gören ısı yalıtım levhası kullanılmıştır.

İkitelli teras yalıtımı uygulamalarımız da ısı yalıtımını müşterilerimize şiddetle tavsiye ediyoruz. Isı yalıtımı, kış mevsimlerinde soğuğu içeri, yaz mevsimleri ise sıcağı iç kısımlara almasını önler. Tavanlardaki terleme, küflenme, rutubet oluşmasındaki etken ısı yalıtımının olmamasıdır.

Misyonumuz

Kaliteli işçilik

100 % Müşteri memnuniyeti

Ekonomik Fiyat

100 % Çözüm Odaklı Çalışma

Poliüretan Enjeksiyon
Poliüretan Enjeksiyon

İkitelli poliüretan enjeksiyon uygulaması bir çok firmanın dahil bilmediği bir uygulamadır. Poliüretan enjeksiyon uygulamasının çözemeyeceği su surunu yoktur. Tabi bu durumda uygulama yapılacak alanın beton olması kaydıyla. Poliüretan enjeksiyon uygulaması tünel, asansör kuyuları, bodrum katı, bahçe katı, dilatasyon, soğuk derz ve toprak kaymalarında ise güçlendirme kazıkların da kullanılabilmektedir.

Poliüretan enjeksiyon uygulamasını İkitelli ve çevre ilçeler de hizmetinize sunmaktayız. Enjeksiyon uygulaması hakkında kısaca bir bilgi aktaracak olursak sizlere, özel bir makina ile birlikte uygulanmakta ve bu makina betondan oluşan çatlakları gelen su yollarını, özel bir ilaç sayesinde bu yolları makina sayesinde tıkayarak kesin çözüm olarak

Asansör Kuyusu İzolasyon Uygulaması
Asansör Kuyusu İzolasyon Uygulaması

İkitelli asansör kuyusu izolasyon uygulamamız da, yeni yapılan bir binanın soğuk derz kısmından su gelmesi sonucu, poliüretan enjeksiyon uygulaması gerçekleşmiştir. Enjeksiyon uygulaması sonrasında çimento esaslı sürme izolasyon uygulaması uygulanarak sorun çözülmüştür.

Isı Yalıtım Uygulaması
Isı Yalıtım Uygulaması

İkitelli‘da İlgi inşaat & dekorasyon olarak yapı ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm oluyor, doğru tespit yapıp müdahale yapıyoruz. Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübe ile sizlere 30 yılı aşkın, uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarımızı Ana Sayfa‘mızdan Detaylı bilgi için aşağıda bulunan telefon numaralarımızdan İletişim sağlayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.


Sosyal medya hesaplarımız: Facebook, Instagram, Youtube

Uygun fiyata inşaat malzemeleri satış noktası: www.insaatmalzemelerim.net

Telefon: 0532 717 53 03 0532 230 81 61

İkitelli İzolasyon, Su Yalıtımı Firması


Google‘da Bize Ulaşabileceğiniz Anahtar Kelimeler;

İkitelli izolasyon firması, İkitelli su yalıtımı firması, İkitelli izolasyoncu, İkitelli izolasyon firmaları, İkitelli izolasyon yapan ustalar, İkitelli inşaat izolasyon yapımı, İkitelli su yalıtımı ustası, İkitelli bodrum izolasyon ustası, İkitelli bahçe katı izolasyon, İkitelli asansör kuyusu izolasyon ustaları, İkitelli duvar izolasyonu, İkitelli teras izolasyon firmaları, İkitelli balkon izolasyonu, İkitelli havuz izolasyon firması, İkitelli ısı yalıtımı ustası, İkitelli ses yalıtımı ustası, İkitelli dış cephe izolasyon, İkitelli yalıtım ustaları.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Tıkla Ara