Nilüfer Kartonpiyer ve Duvar Çıtası Ustası

Nilüfer Kartonpiyer ve Duvar Çıtası Ustası

Kartonpiyer
Kartonpiyer

Bursa Nilüfer kartonpiyer ve duvar çıtası ustası, Nilüfer köpük stropiyer uygulaması, dekoratif duvar çıtası, köpük tavan kaplama, kapı kemerleri, perdelik, Nilüfer alçı kartonpiyer ustası olarak, sizlere Nilüfer ve çevre ilçelerde anahtar teslim tadilat dekorasyon hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi ve destek için 0532 717 53 03 – 0532 230 81 61 telefon numaralarından bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kartonpiyer Duvar Çıtası
Kartonpiyer Duvar Çıtası

Nilüfer kartonpiyer alçı yada köpük kartonpiyer uygulamaları ile yaşam alanlarınıza renk katın. Nilüfer ve çevre ilçelerde vermiş olduğumuz hizmetten sizlerde yararlanabilir, yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz. Günümüz itibari ile çok popüler olan kartonpiyer ve stropiyer bir çok alanda kullanılmaktadır.

Kartonpiyer ve Stropiyer
Kartonpiyer ve Stropiyer

Nilüfer ve çevre ilçelerde bulunan müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz Kartonpiyer – Stropiyer çalışmalarımıza göz atabilir, beğenmiş olduğunuz modeli bize bildirerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dekoratif Duvar Çıtası adlı sayfamıza yada Tavan Kaplama sayfamızın üstüne tıklayarak model ve çalışmalarımıza göz atabilir, aralarında beğenmiş olduğunuz modelleri kodu ile birlikte yada resmini bizlere göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Nilüfer‘de vermiş olduğumuz diğer tadilat hizmetleri: Alçı sıva, boya badana, fayans, seramik, alçıpan bölme duvar, asma tavan, duvar kağıdı, doğal taş, duvar örme, niş, çatı yapımı ve tamiri, ev ve banyo tadilatı olmak üzere anahtar teslim tadilat hizmeti sunmaktayız.

Saray Tavan
Saray Tavan

Kartonpiyer ve stropiyer arasındaki fark nedir?

Kartonpiyer, alçı olarak ismi geçen toz halinde olan kartonpiyer alçısı, su ile karışımı yapılarak, hazırda bulunan kalıplara dökülmektedir. Kalıba dökülen kartonpiyer alçısı belli bir saat sonra çıkarılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Nilüfer’de bulunan imalathaneden çıkan kartonpiyer, kalıptan çıktıktan sonra kesinlikle boya olması şarttır. En az iki kat boya yapılması gerekmektedir.

Kartonpiyer Duvar Çıtası
Kartonpiyer Duvar Çıtası

Stropiyer, beyaz xps köpükten oluşan bir maddedir. Suya dayanıklı olması sebebiyle en çok tercih edilen bir üründür. Hem zamandan tasarruf eder, hemde uygulaması oldukça pratik bir malzemedir. Nilüfer ve çevre ilçelerde hizmetimizden yararlanmak bizi arayınız.

Kartonpiyer Göbek Tavan
Kartonpiyer Göbek Tavan

Kartonpiyer Nasıl Yapılır

Yukarıda paylaşmış olduğumuz video Bursa Nilüfer ilçesinde bir daire içine yapılmıştır. Video sıfırdan yapılış hali, kesilme anı ve ek yerlerinin macun çekilmesi gibi birçok detay gösterilmektedir. Yapmış olduğumuz uygulama alçı kartonpiyerden yapılmıştır.

Kartonpiyer, Stropiyer, Duvar Çıtası Model ve Kullanım Alanları

 • Duvar ve tavan birleşim noktaları
 • Tavan avize göbek kısmı alanları
 • Duvar yüzeyleri
 • Kapı kemerleri
 • Alçıpan asma tavan kenarları
 • Işık bandı kenarları
 • Saray tavan modelleri
 • Altın varak modelleri
 • Kartonpiyer niş modelleri
 • Düz kartonpiyer modelleri
 • Desenli kartonpiyer
 • Perdelik kartonpiyer ve stropiyer
Duvar Çıtası
Duvar Çıtası

Yukarıda sizler için sıralamış olduğumuz maddeler için bizi arayabilir, Nilüfer geneli farklı tadilat dekorasyon işlemleriniz için Ana Sayfa‘mıza göz gezdirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve destek için İletişim bilgilerinden yada Tadilat İstek Formu sayfamıza giriş sağlayarak doldurabilirsiniz. Nilüfer kartonpiyer ve duvar çıtası ustası 7/24 hizmetinizdedir. Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

İlgi İnşaat & Dekorasyon

Tıkla Ara