Balçova Kartonpiyer ve Duvar Çıtası Ustası

Balçova Kartonpiyer ve Duvar Çıtası Ustası

Kartonpiyer ve Stropiyer
Kartonpiyer ve Stropiyer

Balçova kartonpiyer ve duvar çıtası ustası, Balçova köpük stropiyer uygulaması, dekoratif duvar çıtası, köpük tavan kaplama, kapı kemerleri, perdelik, Balçova poliüretan kartonpiyer ustası olarak, sizlere Balçova ve çevre ilçelerde anahtar teslim tadilat dekorasyon hizmeti vermekteyiz. İzmir ve çevre bölgeler için 0532 717 53 03 telefon numarasından bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Duvar Çıtası
Duvar Çıtası

Balçova kartonpiyer alçı yada köpük kartonpiyer uygulamaları ile yaşam alanlarınıza renk katın. Balçova ve çevre ilçelerde vermiş olduğumuz hizmetten sizlerde yararlanabilir, yaşam alanlarınıza renk katabilirsiniz. Günümüz itibari ile çok popüler olan kartonpiyer ve stropiyer bir çok alanda kullanılmaktadır. Balçova boyacı ekibi olarak da hizmet vermiş olduğumuz boya çalışmalarına göz atabilirsiniz.

Alçıpan Niş Tv Ünitesi
Alçıpan Niş Tv Ünitesi

Balçova ve çevre ilçelerde bulunan müşterilerimiz için hazırlamış olduğumuz Kartonpiyer – Stropiyer çalışmalarımıza göz atabilir, beğenmiş olduğunuz modeli bize bildirerek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dekoratif Duvar Çıtası, Poliüretan Duvar Çıtası Modelleri adlı sayfamıza yada Tavan Kaplama sayfamızın üstüne tıklayarak model ve çalışmalarımıza göz atabilir, aralarında beğenmiş olduğunuz modelleri kodu ile birlikte yada resmini bizlere göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Balçova‘da vermiş olduğumuz diğer tadilat hizmetleri: Alçı sıva, boya badana, fayans, seramik, alçıpan bölme duvar, asma tavan, duvar kağıdı, doğal taş, duvar örme, niş, çatı yapımı ve tamiri, ev ve banyo tadilatı olmak üzere anahtar teslim tadilat hizmeti sunmaktayız.

Duvar Çıtası
Duvar Çıtası

Kartonpiyer ve stropiyer arasındaki fark nedir?

Kartonpiyer, alçı olarak ismi geçen toz halinde olan kartonpiyer alçısı, su ile karışımı yapılarak, hazırda bulunan kalıplara dökülmektedir. Kalıba dökülen kartonpiyer alçısı belli bir saat sonra çıkarılarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Balçova’de bulunan imalathaneden çıkan kartonpiyer, kalıptan çıktıktan sonra kesinlikle boya olması şarttır. En az iki kat boya yapılması gerekmektedir. İzmir’de yapmış olduğumuz, Buca Kartonpiyer ve Duvar Çıtası Ustası uygulamamıza da göz atabilirsiniz.

Alçıpan Asma Tavan
Alçıpan Asma Tavan

Stropiyer, beyaz xps köpükten oluşan bir maddedir. Suya dayanıklı olması sebebiyle en çok tercih edilen bir üründür. Hem zamandan tasarruf eder, hemde uygulaması oldukça pratik bir malzemedir. Balçova ve çevre ilçelerde hizmetimizden yararlanmak bizi arayınız.

Kartonpiyer Göbek Tavan
Kartonpiyer Göbek Tavan

Kartonpiyer Nasıl Yapılır

Yukarıda paylaşmış olduğumuz video istanbul Balçova ilçesinde bir daire içine yapılmıştır. Video sıfırdan yapılış hali, kesilme anı ve ek yerlerinin macun çekilmesi gibi birçok detay gösterilmektedir. Yapmış olduğumuz uygulama alçı kartonpiyerden yapılmıştır.

Kartonpiyer, Stropiyer, Duvar Çıtası Model ve Kullanım Alanları

 • Duvar ve tavan birleşim noktaları
 • Tavan avize göbek kısmı alanları
 • Duvar yüzeyleri
 • Kapı kemerleri
 • Alçıpan asma tavan kenarları
 • Işık bandı kenarları
 • Saray tavan modelleri
 • Altın varak modelleri
 • Kartonpiyer niş modelleri
 • Düz kartonpiyer modelleri
 • Desenli kartonpiyer
 • Perdelik kartonpiyer ve stropiyer
Duvar Çıtası
Duvar Çıtası

Yukarıda sizler için sıralamış olduğumuz maddeler için bizi arayabilir, Balçova geneli farklı tadilat dekorasyon işlemleriniz için Ana Sayfa‘mıza göz gezdirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve destek için İletişim bilgilerinden yada Tadilat İstek Formu sayfamıza giriş sağlayarak doldurabilirsiniz. Balçova kartonpiyer ve duvar çıtası ustası 7/24 hizmetinizdedir. Sosyal Medya Bağlantılarımız: Facebook, İnstagram

İlgi İnşaat & Dekorasyon

Tıkla Ara